Modelkamotto salónu Vision


O násSlužbyChromoterapiaProduktyCenníkGalériaKontakt
Samozrejmosťou služieb ktoré ponúkame sú dámske, pánske alebo detské srihanie. Ďalej vám okrem toho ponúkame aj rôzne druhy kreatívnych techník farbenia, pri ktorých používame len profesionálne farby, ktoré vyhovujú aj tej najnáročnejšej klientele.
Logo Majirel
Krémovo-regeneračná oxidačná farba ktorá obshuje ošetrujúce zložky "IONÈNE G incell" ktoré vytvárajú jednoliatosť od korienkov až po končeky vlasového vlákna.
Logo LUOColor
Gélovo-krémová oxidačná farba s technológiou "Nutrishine" a fotoreflexnými farbami ktoré rešpektujú prírodnú identitu vlasového vlákna (vytvárajú efekt jemného premelírovania vlasov) a tým vytvárajú prirodzený reliéf vo vlasoch.
Logo Majirouge
Krémovo-oxidačná farba s technológiou "Rubilane a DM 5" ktorá vytvára čisté a ultražiarivé červené a medené odlesky.
Logo Majicontrast
Krémovo-regeneračný oxidačný melírovací krém pre farebné efekty na tmavých vlasoch s technológiou a farbivami "Hi.Chroma".
Logo Maji Blond Ultra
Ultra zosvetľujúca krémovo-oxidačná farba. Svetlé blond odtiene pre tmavšie prírodné výšky tónu.
Logo INOA
Revolučná technológia "S.O.B. 2". Je to unikátna technológia, ktorá využíva silu oleja s cieľom maximalizovať farbiaci účinnok.Táto farba vám zaručí šesť týždňovú hydratáciu vlasov.
Logo INOA Supreme
Je to prvá omladzujúca služba farbenia bez amoniaku. Využíva technológiu "S.O.B. 2" a technológiu "Densilu" ktoré zaisťujú maximálnu hydratáciu pevnosť a odolnosť vlasového vlákna. Vďaka dvojitým odleskom dokáže rozžiariť zrelú pleť. Je určená pre klientky ktoré majú viac ako 70% bielych vlasov.
Logo DiaLight   &   Logo Majirel
Toto je nová generácia farieb tón v tóne.
DIARICHESSE - krémová farba tón v tóne. Je bez obsahu amoniaku. Pracuje na alkalickej báze bez účasti amoniaku. Dokáže vlasy zosvetliť o jeden tón alebo dodávať módne odlesky.
DIALIGHT - farba tón v tóne s "ACID" technológiou ktorá je určená na kombinovanie s oxidačnými farbami a na vyživenie a dodanie dlhodobého lesku do vlasov. Farba vlasy nezosvetľuje a neobsahuje žiadny amoniak.

Pokiaľ patríte do skupiny klientiek (klientov) kroré uprednostňujú melírovanie, veríme, že aj vás potešíme službou PLATINUM v podobe klasického melírovania s odfarbujúcov pastou novej generácie s technológiou "Nutriceride" a bielym včelým voskom pre 100 percentné rešpektovanie kvality vlasového vlákna pri odfarbovaní. Alebo službou BALEYAGE (technika melírovania na voľnom vzduchu) ktorá vytvára skôr prirodzený a plastickejší efekt presvetlenia vášho účesu. Túto službu vytvárame pomocou utrajemného melírovacieho krému bez amoniaku "MAJMÈCHU" s technolóiu "stop and go".

Pre zosvetľovanie vlasov ponúkame aj službu "INFIM Platin" s odfarbujúcim púdrom s technológiu "Pro-keratín" s ktorou vám vytvoríme ultrablond platinové odtiene.

V našom salóne poskytujume aj službu okamžitej zmeny farby vlasov "COLOR CHANGE" za pomoci prípravku "EFFASSOR", ktorý slúži na odstránenie nežiadúcej farby z vlasov. Služba pozostáva z dvoch fáz:

Pre klientky s jemnými vlasmi ponúkame službu "VOLUME" s prípravkom "Dulcia advanced". Je to posilňujúca preparácia s dlhodobým účinkom objemu pri korienkoch bez vĺn.

Samozrejmosťou sú rôzne svadobné a spoločenské účesy na rôzne príležitosti. Ale ponúkame aj predlžovanie a zahusťovanie vlasov keratínovou metódou za tepla.

Doplnkovou službou ktorú naše klientky môžu využiť je nechtový dizajn v podobe či už gélových nechtov klasickej manikúry alebo P-shine (japonská manikúra).

Zameriavame sa aj na ošetrenie vlasov a vlasovej pokožky kde ponúkame rôzne druhy obradov podporené chromoterapiou.

Foto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu Vision

WebMaster: Ján Ševela, © JS direct s.r.o.
Tlačítko pre zavretie okna